call white +371 27770523 | call white +371 23205383 | email white Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.logoru

 • Mēs kopjam jūsu veselību!

  Mēs kopjam jūsu veselību!

  Plašs medicīnas piederumu klāsts!
 • Fizioterapijas produkti

  Fizioterapijas produkti

  Izstrādājumi vēdera, muguras, muguras lejasdaļai utt.
 • ORTOPĒDISKIE PRODUKTI

  ORTOPĒDISKIE PRODUKTI

 • APAVU ZOLES

  APAVU ZOLES

ORTOPĒDISKIE IZSTRĀDĀJUMI

ORTOPĒDISKIE IZSTRĀDĀJUMI

APAVU ZOLES

APAVU ZOLES

ANTIVARIKOZES PRODUKTI

ANTIVARIKOZES PRODUKTI

MEDICĪNAS UN SPORTA SOKKI

MEDICĪNAS UN SPORTA SOKKI

FIZIOTERAPIJAS PRODUKTI

FIZIOTERAPIJAS PRODUKTI

PACIENTU APRŪPES PRODUKTI

PACIENTU APRŪPES PRODUKTI

PRODUKTI PĒC PLASTMASAS ĶIRURĢIJAS OPERĀCIJĀM

PRODUKTI PĒC PLASTMASAS ĶIRURĢIJAS OPERĀCIJĀM

PIEDERUMI

PIEDERUMI

Šī vietne izmanto sīkfailus


Šī vietne izmanto sīkfailus / sīkfailus, lai uzlabotu funkcionalitāti un lietotāja pieredzi.

Sīkdatne ir mehānisms, kurā jūsu pārlūkprogramma var saglabāt informāciju no tīmekļa lapām un pēc tam nosūtīt tās atpakaļ tīmekļa lapās. Tas tiek darīts automātiski, nedomājot par to lietotājam.

Sīkfailiem var būt vairāk funkciju, piemēram, izsekošanas iestatījumi, lietotājs, kuram esat pieteicies, piekļuve tai, palīdzība vēlamā satura iegūšanā, reklāmu izsekošana un daudz ko citu.

Sīkdatnes ļauj jums sekot šādiem iestatījumiem laika gaitā, lai informācija būtu vieglāk pieejama, kad atgriežaties vietnē. Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai uz laiku apstrādātu lietotāja informāciju, apmeklējot dažādas tās pašas vietnes daļas.

Divi piemēri no daudzajām funkcijām, ko vietne izmanto sīkdatņu atbalstam: viens sīkfails tiek izmantots, lai atcerētos video atskaņotāja skaļuma iestatījumus, bet otrs ir atcerēties, ja jūs šķērsojāt šo informācijas bloku, lai nebūtu nepieciešams to vēlreiz skatīties. tajā pašā ierīcē, ko lietojat tagad.

Jūsu pārlūkprogrammā sīkfaili tiek automātiski saglabāti kā mazi teksta faili datorā. Jūs pat varat mainīt sīkfailu apstrādes iestatījumus savā pārlūkprogrammā.

Sīkdatnes var nodrošināt jebkura veida vietnes saturs, piemēram, teksta lapas, attēli utt. Sīkdatnes tiek atgrieztas tikai tajā vietā, no kuras jūs saņēmāt, nevis citām vietnēm.

Daudzas tīmekļa vietnes, ieskaitot šo, nedarbojas pareizi, ja neļaujat izmantot sīkfailus.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai apstrādātu trīs līmeņu funkcionalitāti:

Kritiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai izsekotu informāciju par lietotājiem, piekļuvi, personiskos iestatījumus un daudz ko citu. Bez tam vietne nedarbojas pareizi.

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu vietnes datplūsmu, kuras daļas ir populārākās un kuras tiek izmantotas arvien biežāk. Šo failu daļas ir trešo pušu sīkfaili, ko nodrošina trešo pušu pakalpojumu sniedzēji. Sīkfaili ar analītisku funkciju tiek izmantoti, lai uzlabotu vietni (kas nepārtraukti attīstās), taču tie nav kritiski vietnes funkcionalitātei.

Reklāmu sīkfailus izmanto iekšējās un trešo pušu reklāmas sistēmas, lai izsekotu un izsekotu reklāmu seansus.

Saskaņā ar likumu šī informācija ir jādara pieejama jums kā tīmekļa vietņu lietotājiem, kas izmanto šādas sīkdatnes.

Akcijas, izpārdošana

Разработано с JooMix.